Vladimíra Babjaková

100% (Perfektný)

Počas prenajímania nášho bytu nám realitná kancelária Alpia - pani Trangošová, poskytla vysokoprofesionálne služby, maximálne nasadenie a riešenie vzniknutých situácií bez ohľadu na deň a dennú hodinu. Boli sme maximálne spokojní a v budúcnosti sa na nich určite opäť obrátime.

 
 

Ľubomír Kapusňák

100% (Perfektný)

Veľmi dobrá spolupráca s p. Trangošovou. Byt nám predala v podstate hneď, všetko sedelo, ako sme sa dohodli. Fakt je príde, aj na úkor svojho času, keď sa nedá inak. Môžte jej veriť, určite vám pomôže, šikovná je fakt.

 
 

Róbert Frnda

100% (Perfektný)

Dobrý deň, musím ohodnotiť spoluprácu pani Trangošovej ako vedúcej pobočky pre RK Alpia na Banskú Bystricu ako veľmi pozitívnu. Naša kúpa nehnuteľnosti prebehla v uplnej pohode bez komplikácii a musím vyzdvihnúť aj komunikáciu a záujem pomáhať. Ešte raz veľká vďaka a už teraz sa teším na ďaľšiu spoluprácu.

 
 

Marek F.

100% (Perfektný)

Vynikajúca realitka a pani Trangošová, ktorá všetko vybaví za kupujúceho a predávajúceho, na ktorú je spoľahnutie, vrelo odporúčam.

 
 

Tomáš Kuvik

100% (Perfektný)

Myslím si, že v porovnaní s konkurenčnými realitnými spoločnosťami, je to na stupeň , dva lepšia úroveň. Bol som milo prekvapený tým, ako to išlo bez komplikácií. Nemám čo vytknúť práve naopak.

 
 

Branislav Č.

100% (Perfektný)

Známka výborná. Ochotná aj na úkor mimo pracovnej doby. Ochotná.

 

  • fingo