Predaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicami

Lokalita: Banská Bystrica

od 1044 € mesačne
330 000,00 €

117 m²

Úžitková plocha: 99,0 m²

ID: 28579

 
Predaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicamiPredaj 4.-izb.bytu v novostavbe Milestones s parkovacím státím a dvomi pivnicami

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:nová nehnuteľnosť
 • Ďaľšie informácie o nehnuteľnosti:luxusná nehnuteľnosť, slnečná nehnuteľnosť, pekný výhľad
 • Poschodie: 5. poschodie
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia ponúka exkluzívne 4-izbový byt v novostavbe Milestones nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Fončorda.Byt je kompletne zariadený s dvomi balkónmi, z ktorých je krásny výhľad na mesto a východ Slnka. Je vybavený kvalitným nábytkom a spotrebičmi. Rozloha  predstavuje 99m2. K bytu patria 2 pivnice,  benefitom je vonkajšie parkovacie státie. V prípade záujmu je možnosť dokúpiť aj garáž.Výhodou sú dve kúpeľne, jedna menšia so sprchovacím kútom a druhá väčšia s priestrannou a kvalitnou smaltovou vaňou. Orientácia bytu je na východnú stranu. Nachádza sa na 5.poschodí. Dispozičné riešenie bytu zabezpečuje dostatok súkromia v nepriechodných izbách, moderná kuchyňa s kvalitnou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi je spojená spolu s obývačkou, odkiaľ sa dá z balkóna pozorovať východ Slnka. Vstupná chodba je dostatočne priestranná so vstavanou skriňou, ktorá sa dá využiť ako šatník.

O bezpečnosť sa postará kamerový systém a  bezpečnostné dvere zn.Adlo.

V prípade ďalších otázok a dohodnutia obhliadky nás kontaktujte na tel.č. 0905 922 884

Dátum poslednej aktualizácie: 14.01.2022

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Banská Bystrica byt
na predaj ID: 27218 60 m²
od 474 € mesačne 2 500,00 €/m² 150 000,00 €
Banská Bystrica byt
na predaj ID: 28290 124 m²
od 1579 € mesačne 4 024,19 €/m² 499 000,00 €

 • fingo