Rekreačná chata na samote so studničkou pri Medzibrode

Lokalita: Medzibrod

od 93 € mesačne
29 500,00 €

503 m²

ID: 24949

 
Rekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri MedzibrodeRekreačná chata na samote so studničkou pri Medzibrode
  • sk
  • en
  • de
  • es
  • fr
  • hu
  • it
  • pl
  • ru

Popis nehnuteľnosti

Reality Alpia Vám ponúka na predaj rekreačnú 3- izbovú chatu s kuchynkou a kachľovou pecou  v chránenom vtáčom území v národnom parku Nízkych Tatier. Chata má rozlohu 54m2, murovaný základ , plechovú strechu, kachle a bodové 12V osvetlenie –vhodná aj na prestavbu. Ku chate patrí prevažne rovinatý  pozemok o rozlohe 449 m2, na ktorom sa nachádza posedenie a dreváreň . WC je suché mimo chaty. Je orientovaná na východnú stranu.  Vedie k nej lesná cesta (cca 4,5 km od obce Medzibrod) s celoročným prístupom. Poskytuje dokonalý relax a oddych. Na svoje si prídu hlavne vyznávači turistiky a milovníci oddychu. Najbližšia chatka je vzdialená cca 250 m.V blízkosti chaty sa nachádza studnička s pitnou vodou.

Bližšie informácie v RK.

Dátum poslednej aktualizácie: 22.10.2020

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Motyčky chata
na predaj ID: 25295 1 780 m²
od 471 € mesačne 83,65 €/m² 148 900,00 €
ZNÍŽENÁ CENA
Banská Bystrica chata
na predaj ID: 26072 474 m²
44,28 €/m² 20 990,00 €
Králiky chata
na predaj ID: 23210 85 m²
446,94 €/m² 37 990,00 €
NÁŠ TIP
Látky chata
na predaj ID: 24983 100 m²
  cena v RK
exkluzívne iba u nás

  • fingo